از بین بردن حباب گلس

از بین بردن حباب گلس کاری بسیار آسان است و فقط نیاز به کمی صبر و چند وسیله ابتدایی دارد. با این مقاله همراه باشید تا به شما آموزش دهیم. چگونه هوای زیر گلس را از بین ببرید.
چرا زیر گلس گوشی، هوا یا حباب می افتد؟
قسمتی از کار محافظت از صفحه نمایش گوشی خرید گلس مناسب است (که برای خرید میتوانید به قسمت برچسب گوشی مراجعه کنید) و قسمتی دیگر نصب آن. گاهی پیش می آید با وجود مراجعه به موبایل فروشان گلس، کماکان هوا و حباب زیر گلس وجود دارد. آلودگی محیط و وجود ذرات گرد و غبار و خطای انسانی باعث پیدایش این حباب ها می شود.

برای از بین بردن هوای زیر گلس چه بکنیم؟

وجود هوای زیر گلس نه تنها از زیبایی گوشی شما می کاهد بلکه باعث ناخوانایی صفحه نمایش گوشی نیز می شود. این حباب ها و هوای زیر گلس در هنگام خاموش بودن گوشی بیشتر از بقیه اوقات به چشم می آید. در این مواقع هست که سوالی در ذهن ما نقش می بندد و آن این است که برای از بین بردن هوای زیر گلس چه باید بکنیم. از بین بردن هوای زیر گلس کاری آسان است و فقط نیاز به کمی صبر و چند وسیله ابتدایی دارد.

گاهی هوای زیر گلس ناشی از نصب بد آن است که در این هنگام با کمی صبر و با هل دادن هوا یا حباب به سمت لبه های بیرونی مشکل حل می شود. اما گاهی علت وجود هوا و حباب، نفوذ گرد و غبار زیر گلس در هنگام نصب می باشد برای حل این مشکل مراحل زیر را انجام دهید.

لوازم مورد نیاز: 1-چسب نواری 2- کمی صبر و حوصله

  1. ابتدا با دو چسب زیر گوشی را فیکس می کنیم، که زمانی که گلس را بر می داریم  غبار را برداریم از جایش تکان نخورد.
  2. بعد گلس را با دست وناخون برداشته و توسط چسبی ان غبار را بر می داریم.
  3. حال گلس را گذاشته و دستی روی ان می کشیم
  4. حال توانستیم گلس را به خوبی بچسبانیم

برای بهتر درک کردن مراحل از بین بردن حباب گلس می توانید فیلم زیر را مشاهده کنید!!!!!!!

توجه: می توانید بجای استفاده از چسب مخصوص از چسب نواری معمولی هم استفاده کنید