تعویض کالا تا 7 روز

فروشگاه آردیس کالا برای آسودگی خاطر و رضایتمندی شما مشتریان عزیز امکان تعویض کالای دریافتی را تا 7 روز با شرایط زیر فراهم کرده است.

شرایط و قوانین استفاده از گارانتی تعویض 7 روزه در آردیس کالا

 

  1. • اشکال یا ایراد ظاهری که به راحتی رویت میشود باید حداکثر ظرف 24 ساعت پس از دریافت کالا به پشتیبانی آردیس کالا اطلاع داده شود و پس از گذشت این زمان قابل قبول نخواهد بود.
  2. • لازم است کارتن و تمامی وسایل داخل کارتن کالای مربوطه سالم و مانند لحظه تحویل کامل باشد.
  3.  
  4. • برچسب زدن یا نوشتن توضیحات و آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتون یا بسته بندی اصلی کالا یا پاره و مخدوش نمودن آن امکان استفاده از گارانتی تعویض را از بین خواهد برد.
  5. • این گارانتی اشکالات فنی و ظاهری (شکستگی و خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا و قطعات) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد می شود را شامل نمی شود.
  6.  
  7. • محصولات اصلی و گارانتی دار را که شرکت های بزرگ و معتبر آنها را بین یک تا دو سال ضمانت میکنند و در اکثر شهرهای ایران نمایندگی و خدمات پس از فروش دارند به صورت کاملا پلمپ به دست شما رسیده و شامل گارانتی تعویض پانزده روزه آردیس کالا نمی باشند.

کالا را چطور ارسال کنید؟

لطفاً قبل از هر اقدامی با کارشناسان پشتیبانی آردیس کالا تماس بگیرید تا برای ارسال و بازگرداندن کالا راهنمایی های لازم صورت بگیرد.

از ارسال کالا بدون هماهنگی با پخش پشتیبانی فروشگاه جداً خودداری کنید در غیر اینصورت وب سایت آردیس کالا هیچ مسئولیتی در مقابل کالای ارسالی شما نخواهد داشت.

حتما فاکتور همراه کالا ارسال شود و پشت آن مشکل و علت بازگشت کالا را کاملا توضیح دهید. در صورت مغایرت توضیحات شما با نتیجه نهایی بررسی کارشناسان ، هزینه ارسال و حمل و نقل مجدد کالا به عهده مشتری می باشد.

از نوشتن آدرس یا هرگونه نوشته و توضیحات روی جعبه یا کارتن اصلی کالا، جداً خودداری کنید و در صورت لزوم ، جعبه اصلی محصول را درون کارتن یا بسته بندی دیگری بگذارید و سپس آن را ارسال کنید.

برای دریافت آدرس و دیگر اطلاعات لازم برای ارسال کالا با تلفن امور مشتریان تماس بگیرید.