جهت مشاهده وضعیت سفارش و پیگیری آن میتوانید پس از ثبت نام و ورود به سایت با وارد شدن به پروفایل کاربری خود که بالای صفحه سمت چپ مشخص شده است در زبانه « سفارش ها » از وضعیت سفارش خود اطلاع پیدا کنید .

ضمنا می توانید از طریق نوار بالایی وب سایت از قسمت «پیگیری سفارش » از وضعیت سفارش خود اطلاع یابید .

در روز های عادی و ساعات اداری به محض ثبت سفارش کالای شما وارد مرحله پردازش و آماده سازی برای ارسال شده و در اولین فرصت در صف مرسوله ها قرار میگیرد . در صورتیکه سفارش شما در روز های تعطیل یا زمانی غیر از وقت اداری به ثبت برسد ، مراحل رسیدگی و پردازش سفارش شما در اولین ساعات کاری روز بعد انجام خواهد شد.

به دلیل انجام عملیات پردازش سریع شرکت آردیس کالا و تحویل کالا ها به شرکت های حمل و نقل کنسل کردن سفارش تقریبا غیرممکن است با این حال برای رضایت شما مشتریان عزیز در صورتیکه بلافاصله پس از ثبت سفارش به هر دلیل می خواهید سفارش خود را لغو کنید ، با تلفن پشتیبانی 09360371916 تماس حاصل نمایید تا کارشناس مربوطه برای لغو سفارش و بازگشت وجه شما را راهنمایی کنند . دقت کنید فاصله زمانی بین ثبت سفارش و تماس شما با کارشناسان شرکت بسیار مهم و تعیین کننده خواهد بود .

علاوه بر سابقه چندین ساله آردیس کالا ، تجربه و محتوای وب سایت، دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی به این کسب و کار رسمیت و اعتبار می‏‌بخشد. نماد اعتماد الکترونیکی توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت پس از بررسی فروشگاه اینترنتی و تطابق نحوه عملکرد آن با قوانین، اعطا می‏‌شود و کسب و کار اینترنتی دارای نماد به صورت مداوم تحت بررسی این سازمان قرار دارد. برای اطمینان بیشتر شما می‏‌توانید در صفحه اصلی وب سایت خاص باکس با کلیک روی نماد و انتقال به صفحه اصلی نماد الکترونیکی ، از جعلی نبودن آن اطمینان پیدا کنید.دارا بودن این نماد مصداق فعالیت صادقانه و قانون مند یک فروشگاه اینترنتی است .

شما می‌توانید با استفاده از همه کارت‏‌های بانکی عضو شبکه شتاب ، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت یا کارت به کارت کنید.

لطفا پس از اطمینان از نبود پاسخ سوالتان در این قسمت به صفحه تماس با ما رفته و مشکل خود را از یکی از روش های ذکر شده با

پشتیبانی
مطرح نمایید.